پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۳
Thursday, 18 July 2024

  دررسانه|آمادگی مراکز بهزیستی‌ خوزستان برای دریافت نذورات عزاداران حسینی

  ایسنا/خوزستان معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان از آمادگی مراکز دولتی بهزیستی اعم از ادارات، مراکز و مجتمع‌های بهزیستی در سراسر استان برای دریافت کمک‌های مردمی و نذورات خیرین نیک‌اندیش در ماه محرم و صفر خبر داد.

  رستم کردزنگنه در گفت‌وگو با ایسنا با تشکر از کمک‌های نیکوکاران خوزستانی در طول سال اظهار کرد: از هم‌استانی‌هایی که قصد یاری رساندن به نیازمندان و اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی به همنوعان خود را دارند، دعوت می‌کنیم از فرصت معنوی ایام محرم استفاده کنند و بخشی از نذورات خود را به اقشار آسیب‌پذیر و افراد نیازمند و کم‌برخوردار تحت پوشش بهزیستی اختصاص دهند.

  وی افزود: علاوه بر طرح «حامی» که امکان حمایت مستقیم از کودکان و ایتام تحت پوشش بهزیستی را فراهم می‌کند، نیکوکاران می‌توانند با مشارکت‌های خود با نیت عام و خاص، همراه و یاریگر جامعه هدف بهزیستی باشند و همچنین با انتخاب یکی از خانواده‌های تحت پوشش، ماهیانه مبلغی را به شماره حساب آنان واریز کنند.

  معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان گفت: به منظور رفاه حال نیکوکاران و دسترسی آسان‌تر، هم‌استانی‌ها می‌توانند کمک‌های خود را از طریق شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۲۷۲۳۲۹۴، درگاه اینترنتی www.behzisty-khz.ir یا کد دستوری #۲۲۲۵۰*۶۶۵۵* واریز کنند.

  کردزنگنه با بیان اینکه تمامی نذورات نقدی و غیر نقدی اهدایی از سوی نیکوکاران بین نیازمندان، اقشار آسیب‌پذیر و جامعه هدف بهزیستی در اسرع وقت توزیع خواهد شد، ادامه داد: شیرخوارگاه بهزیستی خوزستان در بلوار سپیدار اهواز، در مجاورت تامین اجتماعی هم آماده دریافت نذورات و کمک‌های غیر نقدی همشهریان اهوازی است.

  وی عنوان کرد: شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با شماره تلفن‌های، ۰۶۱۳۳۷۹۱۳۴۴، ۰۶۱۳۲۲۹۶۰۳۹ و یا شماره‌های ۰۹۱۶۳۰۸۴۲۲۸ و ۰۹۱۶۰۶۳۷۸۴۸ مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان تماس بگیرند.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :9-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 6صبح الی 13بعدازظهر شنبه تا چهارشنبه هر هفته بجز ایام تعطیل

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز400
  دیروز592
  این هفته2971
  این ماه9182
  کل530514

  1403-04-28