دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
Monday, 17 June 2024

  دررسانه|جذب ۲۵۷ معلول خوزستانی در دستگاه‌های اجرایی

  ایسنا/خوزستان مدیرکل بهزیستی خوزستان از برگزاری اولین آزمون استخدامی ویژه معلولان در استان خبر داد.

  مهران کریمیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اولین آزمون استخدامی ویژه معلولان امروز در موسسه آموزش عالی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد و برای برگزاری این آزمون اقدامات خوبی از جمله مناسب سازی مسیر برای تردد معلولان انجام شد.

  وی افزود: همچنین برای حضور داوطلبانی که از شهرستان‌های دیگر حضور پیدا کرده‌اند، از شب گذشته، مهمانسرای بهزیستی مهیا شد. کسانی که در تردد مشکل داشتند و قادر به تهیه وسیله نقلیه نبودند شناسایی شدند و وسایل نقلیه در اختیار آن‌ها قرار گرفت.

  مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: برگزاری این آزمون کار بسیار بزرگی بود که با پیگیری و دستور رییس جمهور شهید، سازمان بهزیستی و سازمان امور اداری برگزار شد. این دوره از آزمون، اولین آزمون ویژه معلولان است که در آینده نیز آزمون‌هایی برای استخدام معلولان برگزار می‌شود تا قانون سه درصد حمایت از معلولین اجرا شود، چراکه افراد نخبه زیادی در این قشر وجود دارد و نباید معلولیت باعث جلوگیری از حضور این افراد در جامعه شود.

  حجت الله دهدشتی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان نیز در حاشیه برگزاری آزمون که در سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: آزمون ویژه معلولان براساس بررسی‌ها، در ۱۰ سال گذشته بی سابقه بود و برای اولین بار در راستای احقاق حقوق معلولان برگزار شد، کاری که به دستور رییس جمهور شهید برای حمایت از محرومان بود.

  وی افزود: در راستای ادامه خدمت، امروز این آزمون برگزار شد. از این طریق، ۲۵۷ نفر جذب دستگاه‌های اجرایی

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :9-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 6صبح الی 13بعدازظهر شنبه تا چهارشنبه هر هفته بجز ایام تعطیل

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز358
  دیروز386
  این هفته1115
  این ماه6970
  کل514832

  1403-03-28