پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۳
Thursday, 18 July 2024

  نشست هم اندیشی مدیر بهزیستی شهرستان اهواز با مراکز روزانه و مثبت زندگی

  صبح سه شنبه، ۲۹ خرداد، نشست هم اندیشی مدیر بهزیستی شهرستان اهواز با مسئولین فنی مراکز روزانه و مراکز مثبت زندگی تحت نظارت بهزیستی با موضوع طرح مشکلات در مسیر ارسال پرونده های توانخواهان به مراکز روزانه و مطلع ساختن جامعه هدف از خدمات این مراکز، در سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان اهواز برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان، محسن حسین پور، مدیر بهزیستی اهواز در این باره گفت: اطلاع رسانی جامع از عملکرد مراکز روزانه به جامعه هدف، تکمیل سریع پرونده توانخواهان و به روز رسانی پرونده ایشان و لزوم برگزاری هردوماه یکبار جلسه ای در خصوص طرح پیشنهادات جدید و اقدامات انجام گرفته توسط آنها از موارد مطرح در این جلسه بود.

  وی ضمن تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع افزود: تکریم ارباب رجوع و نحوه تعامل با جامعه هدف در دستیابی سازمان به اهداف تعیین شده نقش به سزایی دارد و تمامی افراد شاغل در مجموعه بهزیستی باید در این راستا همکاری لازم را داشته باشند.

  حسین پور همچنین بیان داشت: ایجاد بانک اطلاعاتی از توانخواهان جهت جذب بهینه اعتبارات مسکن و اشتغال  از دیگر مواردی است که باید توسط مراکز تابعه بهزیستی در دستور کار قرار گیرد.

  مدیر بهزیستی شهرستان اهواز در پایان با اشاره به نزدیک شدن به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مهمترین رخداد سیاسی کشور، بر اهتمام بدنه بهزیستی جهت مشارکت افزایی و هم افزایی  تاکید کرد.

  453903

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :9-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 6صبح الی 13بعدازظهر شنبه تا چهارشنبه هر هفته بجز ایام تعطیل

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز414
  دیروز592
  این هفته2985
  این ماه9196
  کل530528

  1403-04-28