یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸
Sunday, 15 December 2019

  ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی ویژه افراد تحت پوشش بهزیستی در مناطق سیل زده

  مدیر کل بهزیستی استان خوزستان:

  ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی ویژه افراد تحت پوشش بهزیستی در مناطق سیل زده

  مدیر کل بهزیستی استان خوزستان عصر دیروز در آئین کلنگ زنی ساخت و تعمیر واحدهای  مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در مناطق سیل زده استان با حضور سردار شاهوار پورفرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان
  و نماینده بنیاد مسکن کشور در منزل یکی از معلولان تحت پوشش بهزیستی در روستای حموله از توابع شهرستان اهواز، از ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی مددجویان و معلولان بهزیستی در مناطق سیل زده خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی بهزیستی خوزستان غلامرضا صدیق راد بیان کرد: این واحدها  بر اساس تفاهم نامه فی ما بین سازمان بهزیستی و بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر(عج)  و با مشارکت بنیاد مسکن ساخته و تعمیر می شوند .
  وی با اشاره به اینکه این ۴۰۰ واحد در مرحله اول و در مراحل بعد مابقی منازل مددجویان ساخت و تعمیر خواهد شد افزود: در مرحله اول ۱۰۰واحد ساخته و  ۳۰۰واحدمسکونی تعمیر می شوند.
  صدیق راد در پایان خاطر نشان کرد :برای ساخت هر واحد مبلغ ۴۰۰میلیون ریال تسهیلات بانکی با تایید بنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض سازمان بهزیستی و ۱۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض هم از طرف بنیاد مسکن پرداخت و برای تعمیرات ۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض دولت وبنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون ریال وام کم بهره توسط بنیاد مسکن پرداخت خواهد شد.

   

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی،فاز 1،اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز37
  دیروز319
  این هفته2350
  این ماه4675
  کل14598

  1398-09-24