طرح«دوباره مهر» در استان اجرایی می شود

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خوزستان صبح امروز در آیین نواختن زنگ مهر در مهد کودک منطقه چنیبه شهرستان اهواز که همزمان در مهدکودک های سراسر استان نواخته شد ،عنوان کرد: به منظور تشویق و ترغیب کودکان به کتابخوانی، آموزش ترویج فرهنگ کتابخوانی، ارتقای سطح برنامه های تربیتی بین کودکان، نونهالان و والدین و نظارت مستمر بر پیاده شدن این برنامه در مهدهای کودک بنا شد که سال تحصیلی جدید با برنامه کتابخوانی و قصه گویی با عنوان «دوباره مهر» آغاز شود.

الل

         به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان محمدرضا عباسی ضمن تبریک شروع سال جدید تحصیلی به کودکان و دست اندرکاران مهدهای کودک گفت: در همین راستا امروز در کنار کودکان عزیزمان با خواندن یک قصه شروع سال تحصیلی را جشن خواهیم گرفت.

وی بیان داشت: در حال حاضر 30 هزار و 662 کودک در 863 مهد کودک تحت نظارت بهزیستی پذیرش شده اند که از این تعداد 17 هزار و 912 نفر در مهدهای شهری و 12 هزار و 750 نفر در مهدکودک های روستایی سال جدید را آغاز کرده اند.

          عباسی افزود: 5 گروه سنی شیرخوار (6ماه تا دو سال)، نوپا (2تا3 سال)، نوباوه (3تا4 سال)، نوباوه 2 (4 تا 5 سال) و آمادگی یا پیش دبستانی (5تا6سال) در مهدک های کودک آموزش ها و مهارت های لازم متناسب با هر گروه سنی را دریافت می کنند.

          در پایان این مراسم کارشناس مسئول دفتر امورمهدهای بهزیستی خوزستان کتاب داستانی برای کودکان قرائت کرد و به کلیه کودکان، کتاب هایی به رسم یادبود هدیه داده شد.

الالالسزبییز

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در