ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی ویژه افراد تحت پوشش بهزیستی در مناطق سیل زده

مدیر کل بهزیستی استان خوزستان:

ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی ویژه افراد تحت پوشش بهزیستی در مناطق سیل زده

مدیر کل بهزیستی استان خوزستان عصر دیروز در آئین کلنگ زنی ساخت و تعمیر واحدهای  مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در مناطق سیل زده استان با حضور سردار شاهوار پورفرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان
و نماینده بنیاد مسکن کشور در منزل یکی از معلولان تحت پوشش بهزیستی در روستای حموله از توابع شهرستان اهواز، از ساخت و تعمیر ۴۰۰ واحد مسکونی مددجویان و معلولان بهزیستی در مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی خوزستان غلامرضا صدیق راد بیان کرد: این واحدها  بر اساس تفاهم نامه فی ما بین سازمان بهزیستی و بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر(عج)  و با مشارکت بنیاد مسکن ساخته و تعمیر می شوند .
وی با اشاره به اینکه این ۴۰۰ واحد در مرحله اول و در مراحل بعد مابقی منازل مددجویان ساخت و تعمیر خواهد شد افزود: در مرحله اول ۱۰۰واحد ساخته و  ۳۰۰واحدمسکونی تعمیر می شوند.
صدیق راد در پایان خاطر نشان کرد :برای ساخت هر واحد مبلغ ۴۰۰میلیون ریال تسهیلات بانکی با تایید بنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض سازمان بهزیستی و ۱۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض هم از طرف بنیاد مسکن پرداخت و برای تعمیرات ۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض دولت وبنیاد مسکن و ۱۰۰ میلیون ریال وام کم بهره توسط بنیاد مسکن پرداخت خواهد شد.

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در