تجلیل از ورزشکاران مدال آور بازیهای پاراآسیایی جاکارتا2018 خوزستان

تجلیل از ورزشکاران مدال آور بازیهای پاراآسیایی جاکارتا2018 خوزستان

استانداری و اداره کل بهزیستی خوزستان از ورزشکاران مدال آور بازیهای پاراآسیایی جاکارتا2018 تجلیل کردند

شامگاه گذشته9آذر ماه 97 با حضور استاندار خوزستان و مدیر کل بهزیستی از 17 ورزشکار مدال آور بازیهای پاراآسیایی جاکارتا2018 با اهدا لوح سپاس و هدایای نقدی تجلیل شد.

شس

استاندار خوزستان در این مراسم گفت:خوزستان با داشتن 7 در صد جمعیت کشور اما 15 درصد مدال های بازیهای پاراآسیایی جاکارتا را به خود اختصاص داد که این افتخار بزرگی است که باعث شد پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در این آوردگاه بزرگ ورزشی به اهتزار درآید.

غلامرضا شریعتی ضمن تشکر از زحمات ورزشکاران و مسئولین امر قول مساعد داد که برای پیشرفت بیشتر و بهتر ورزش استان تا حد امکان از ورزشکاران حمایت کند.

مدیر کل بهزیستی خوزستان در این مراسم با اشاره به اینکه ورزش یکی از محورهای اصلی توانبخشی است بیان کرد:از شرکت های مختلف در خوزستان تقاضا داریم تا در زمینه مسئولیت اجتماعی خود برای حمایت از ورزش های معلولان برنامه ریزی کنند.

غلامرضا صدیق راد افزود:سازمان بهزیستی بعنوان متولی امور معلولان وظیفه خود می داند تا به مقوله ورزش بعنوان یکی از مصادیق توانمند سازی توجه نموده و این مراسم در تجلیل از توان یابانی است که معلولیت را محدودیت ندانسته و با تلاش و همت خود قله های رفیع موفقیت را فتح کرده اند.

در پایان با اهدا لوح سپاس و هدایای نقدی از ورزشکان افتخار آفرین بازیهای پاراآسیایی جاکارتای اندونزی تجلیل شد.

یببیتاع

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در