جشنی به مناسبت روز جهانی معلولین و برای توان یابان استان

با همکاری بهزیستی خوزستان وبه همت جامعه معلولین استان برگزار شد:

جشنی به مناسبت روز جهانی معلولین و برای توان یابان استان

عصر روز جمعه 9 آذر ماه 97 جشنی به مناسبت روز جهانی معلولین با همکاری بهزیستی خوزستان و به همت جامعه معلولین استان در تالار شهر اهواز برگزار شد.

گک

مدیر کل بهزیستی خوزستان در این جشن ضمن تبریک روز جهانی معلولان به خانواده بزرگ بهزیستی ،عنوان کرد: شعار امسال روز جهانی معلولین "توانمند سازی افراد دارای معلولیت و حصول اطمینان از فراگیر سازی و برابری" است و یکی از اهداف این برنامه مطرح شدن دوباره توانمند سازی توان یابان(معلولان) است.

غلامرضا صدیق راد گفت: مناسب سازی یک مشکل همیشگی معلولان است و بهزیستی بعنوان متولی امور معلولان  از همه دستگاهها و مسئولان انتظار دارد به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه و تسهیل تردد معلولان و سالمندان و همه شهروندان ،نسبت به مناسب سازی محیط های اداری و مبلمان شهری اقدام کنند.

وی افزود: ظرف چند ماه گذشته 30 هزار نفر معلول به مستمری بگیران تحت پوشش بهزیستی افزوده شد واکنون 47 هزار نفر معلول مستمری بگیر داریم که این اقدام در 40 سال گذشته بی سابقه است.

صدیق راد با اشاره به اینکه در سال گذشته نزدیک به بیست میلیارد ریال وسایل کمک توانبخشی خریداری و به معلولان اهدا شد ، تصریح کرد: بهزیستی به 85هزار معلول تحت پوشش در استان انواع خدمات مانند تهیه سمعک،عصا،واکر،ویلچر وتشک مواج ارائه می کند.

گفتنی است در پایان این مراسم از معلولین موفق و نخبه در عرصه های مختلف علمی،ورزشی ،هنری و خیران همراه و مددیار معلولان با اهدا لوح سپاس و هدایای نقدی تجلیل شد.

یبمنشیسشفغش

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در