حضور استاندار خوزستان در ضیافت افطاری با دانشجویان تحت پوشش بهزیستی

استاندار خوزستان به مناسبت شب های قدر در ضیافت افطاری با تعدادی از دانشجویان نخبه تحت پوشش بهزیستی دیدار و گفتگو کرد.

..0

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان غلامرضا شریعتی در این ضیافت گفت:توفیقی شد تا در این شب های پرفیض قدر در خدمت این دانشجویان عزیز باشیم و از نزدیک در جریان روند تحصیل و مسائل و مشکلاتشان قرار بگیریم و هدیه ای هم تقدیمشان کنیم.

استاندار خوزستان بیان کرد: 3500دانشجو در مقاطع مختلف تحت پوشش بهزیستی استان هستند که بیشتر از خانواده های بی سرپرست بوده و بهزیستی تمام شهریه های دانشجویی آنها را پرداخت می کند.

وی در بحث اشتغال این دانشجویان گفت:این دانشجویان در بحث اشتغال می توانند در بازار رقابت شرکت کرده و در بخش خصوصی کارآفرینی کنند ولی در عین حال ما هم از آنها حمایت می کنیم تا شرایط بهتری برای اشتغال داشته باشند.

مدیر کل بهزیستی خوزستان نیز در این ضیافت ضمن تشکر از حمایت ها و همراهی همیشگی استاندار با بهزیستی بیان کرد:نزدیک به 195 وظیفه را بهزیستی عهده دار است که بعضی از این خدمات کمتر دیده می شوند .

غلامرضا صدیق راد با بیان اینکه بهزیستی در سه سطح پیشگیری اولیه،ثانویه و ثالثه و اخیرا رابعه به جامعه هدف خود خدمات ارائه میکند افزود:نزدیک به2000 معلول در مراکز بهزیستی در سطح استان از خدمات سازمان بهره مند می شوند.

وی با اشاره به بعضی از طرحهای بهزیستی از جمله طرح پیشگیری از تنبلی چشم،غربالگری ناشنوایی نوزادان ،مشاوره ژنتیک و...گفت:20مرکز اورژانس اجتماعی خط123 در استان راه اندازی کرده ایم که تقریبا تمام شهرهای استان را پوشش می دهند.

صدیق راد افزود:به تمام کودکان زیر سن دبستان که در مهدهای روستایی تحت نظارت بهزیستی هستند یک وعده غذای گرم داده می شود و شهریه 3 دهک پایین در مهدهای کودک را بهزیستی پرداخت می کند.

مدیر کل بهزیستی در پایان گفت :3500 دانشجوی تحت پوشش بهزیستی با تلاش و پشتکار موفق به تحصیل در دانشگاهها ی مختلف و مقاطع تحصیلی دکترا، ارشد و کارشناسی شده اند و امشب در خدمت تعدادی از این دانشجویان نخبه بودیم.

در پایان از تعدادی از دانشجویان به صورت نمادین توسط استاندار تقدیر شد.

.4..2002.4.91101.05

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در