بازدید استاندار خوزستان از مراکز نگهداری معلولین تحت نظارت بهزیستی

به مناسبت روز جهانی معلولین

بازدید استاندار خوزستان از مراکز نگهداری معلولین تحت نظارت بهزیستی
 
به مناسبت روز جهانی معلولین استاندار خوزستان به همراه مدیر کل بهزیستی و جمعی از مسئولین استانی از مراکز نگهداری معلولین تحت نظارت بهزیستی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان غلامرضا شریعتی  ضمن بازدید از تمامی بخش های مراکز  ،کارکنان و توانخواهان این مراکز  را مورد تفقد قرار داد و از عملکرد بهزیستی در  خدمات رسانی به معلولین تقدیر و تشکر کرد.
مدیر کل بهزیستی خوزستان در حاشیه این بازدید بیان کرد:  85 هزار معلول در استان توسط بهزیستی شناسایی و تشکیل پرونده داده اند که از این تعداد هزار و310 نفر معلول ضایعه نخاعی هستند.
غلامرضا صدیق راد با اشاره به اینکه  هزار و 300 معلول دانشجوی تحت پوشش بهزیستی شهریه دانشجویی دریافت می کنند افزود: هفده هزار و 727 معلول هزینه نگهداری در منزل  دریافت می کنند.
وی ضمن بیان اینکه به خانواده های دارای معلول ضایع نخاعی حق پرستاری پرداخت می شود اضافه کرد: تعداد 6هزار معلول در 138 مرکزروزانه و شبانه  روزی نگهداری می شوند.      
صدیق راد توضیح داد: در حال حاضر 32 مرکز شبانه روزی، 86 مرکز روزانه، 18 مرکز ویزیت در منزل و 2 مرکز مراقبتی تحت نظارت بهزیستی استان  مشغول خدمت رسانی به معلولین هستند.

 
 

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در