دیدار معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور با خانواده شهید مدافع حرم سجاد باوی

دیدار معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور با خانواده شهید مدافع حرم سجاد باوی
صبح امروز معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور   به اتفاق دکتر مسعودی فرید معاون امور اجتماعی و دکتر عباسی مشاور امور بانوان سازمان بهزیستی کشور  و همچنین مدیر کل بهزیستی خوزستان،معاون سیاسی اجتماعی استانداری،معاونین بهزیستی استان ،فرماندار شهرستان کارون و جمعی از مدیران و مسئولان محلی با خانواده شهید مدافع حرم سجاد باوی دیدار کردند.


در این دیدار دکتر انوشیروان محسنی بند پی خانواده معزز این شهید گرانقدر که از کارکنان اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان باوی بود را مورد تفقد قرارداد و گفت:
وظیفه است که قدردان ایثار شهداو خانواده گرانقدر ایشان باشیم و ماقدردان این اقدامات خداپسندانه هستیم که ارزشمند ترین و گرانبهاترین سرمایه خود را در طبق اخلاص گذاشته و راه شهادت را انتخاب نمودند.


دکتر محسنی بند پی افزود: این راه قابل تقدیر است و امنیت کشور مرهون این ایثارگری هاست.
در این دیدار متن پیام تسلیت معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور به شرح ذیل به خانواده شهید ابلاغ شد.
پیام معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور در پی شهادت سجاد باوی

بسم الله الرحمن الرحیم

(و لا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون)

خبر شهادت جانگداز شهید مدافع حرم "سجاد باوی" از همکاران مخلص و شریف اورژانس اجتماعی کارون در استان خوزستان باعث تاسف و تاثر اینجانب گردید هرچند که نایل آمدن به درجه رفیع شهادت سزاوار این فرزند برومند ایران زمین بود.

شهید سجاد باوی به همه ما آموخت که در هر صحنه و عرصه ای باید صادقانه به جامعه خدمت کرد و  همواره در راه اسلام و مبارزه با کفر، نباید از هیچ کوششی فرو گذار بود و همچنان دعای "اللهم ارزقنا توفیق الشهادة فی سبیلک" را از یاد نبرد و بدانیم تا ظهور حضرت حجت(عج) جهاد و مبارزه با ظلم ادامه دارد.
اینجانب شهادت مظلومانه شهید مدافع حرم سجاد باوی عزیز را به رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران، خطه شهید پرور خوزستان و خانواده بزرگ بهزیستی تسلیت عرض مینمایم و از خداوند متعال علو درجات و همنشینی با اولیا الله را برای آن شهید والامقام و نیز صبر و شکیبایی را برای بازماندگان مسئلت دارم

و من الله توفیق
دکتر انوشیروان محسنی بندپی
معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در