زنگ انقلاب در تمامی مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی خوزستان نواخته شد

زنگ انقلاب در تمامی مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی خوزستان نواخته شد

همزمان با آغاز دهه فجر و به مناسبت سالروز ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی، 13 آبان زنگ انقلاب در مهدهای کودک سراسر استان به صدا درآمد.

   معاون اموراجتماعی بهزیستی خوزستان در مراسم زنگ انقلاب در اهواز ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و نواختن زنگ انقلاب گفت: انقلاب اسلامی میراث فرزند فاطمه (س) است که به لطف خدا پس از 40 سال همچنان مقاوم و پابرجاست.

  محمدرضا عباسی با اشاره به لزوم بیان داستان های انقلاب برای کودکان و آگاهسازی آنها از خدمات انقلاب اسلامی بیان داشت: علی رغم همه فشارها و مشکلات، جنگ ها و تحریم ها، انقلاب اسلامی راه خود را ادامه داده و در کشورهای دیگر گسترش یافته است.

افتتاح چهارمین مرکز رفاه کودک و خانواده در اهواز

  وی افزود: به میمنت آغاز دهه مبارک فجر و همزمان با نواختن زنگ انقلاب در سراسر استان ، چهارمین مرکز رفاه کودک و خانواده شهرستان اهواز با هدف تلاش برای استحکام بنیان خانواده افتتاح شد.

 عباسی اظهار داشت: مدیران و مربیان مهدهای کودک و مراکز رفاه کودک و خانواده مسئولیت سنگین آموزش پرورش و تربیت کودکان را برعهده دارند و باید در مسائل فرهنگی طراحی و برنامه ریزی داشته باشند.

            وی افزود: در حال حاظر 793 مهدکودک و 5 مرکز رفاه کودک و خانواده (4 مرکز در اهواز و1 مرکز در دزفول) تحت نظارت بهزیستی در سراسر استان در حال فعالیت هستند.

 معاون امور اجتماعی بهزیستی خوزستان یادآور شد: مراکز رفاه کودک و خانواده ضمن نگهداری از گروه سنی شیرخوار تا پیش دبستانی، برای کودک وخانواده کارگاه های آموزشی برگزار می کنند.

  محمدرضا عباسی خاطر نشان کرد: مراکز رفاه کودک و خانواده علاوه برارائه خدمات به کودکان سن 6 ماه تا ۱۲ سال، به موضوع خدمات نگهداری و مراقبتی از کودکان سنین مدرسه در ساعات عدم حضور والدین در منزل، ارائه خدمات ارتقایی در قالب برگزاری دوره‌های آموزشی ، برگزاری دوره‌های آموزش مهارت‌های سرپرستی کودکان ویژه والدین ، برگزاری اردوهای فرهنگی و تفریحی و ... برای تمامی کودکان می پردازند.

            گفتنی است پذیرش دختران در این مراکز تا پایان سن ۱۲ سال و پسران تا پایان سن ۱۰ سال است.

1111111hghglkl

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در