تقدیر از فعالان نماز بهزیستی خوزستان به مناسبت دهه فجر

تقدیر از فعالان نماز بهزیستی خوزستان به مناسبت دهه فجر

به مناسبت بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و با هدف تعظیم شعائر دینی و ترغیب کارمندان بهزیستی استان نسبت به اقامه نماز جماعت، طی مراسمی با حضور مدیرکل و معاونین و کارشناسان اداره کل بهزیستی خوزستان و رئیس ستاد اقامه نماز استان از فعالان عرصه نماز این اداره تقدیر بعمل آمد.

نماز1

          رئیس ستاد اقامه نماز استان در این مراسم ضمن ابراز خرسندی نسبت به حضور گرم نمازگزاران در نماز جماعت گفت: با توجه به محرومیت های موجود در جامعه مسئولیت شما تلاشگران عرصه بهزیستی در راستای رفع و از بین بردن این محرومیتها بسیار سنگین است.

          سید موسی بلادیان افزود: شخصا از نزدیک شاهد بعضی از تلاش های این اداره کل در حل مشکلات جامعه هستم و از خداوند باری تعالی برای همه شما آرزوی موفقیت و پیروزی از درگاه احدیت دارم.

          وی همچنین بر اهمیت نماز و احیای این سنت الهی در بین آحاد ملت تأکید کرده و اذعان داشت: سازمان بهزیستی با توجه به گستردگی جامعه هدف و حساسیت های خاص کاری خود، مسئولیت سنگینی در برابر نشر معارف دینی و ترغیب جامعه هدف به امر نماز دارد.

          بلادیان ادامه داد: از آنجا که سنین کودکی مهمترین مرحله از مراحل تربیت دینی است سازمان بهزیستی با همکاری مهدهای کودک زیرنظر خود می بایست در این راستا فعالیت خود را دو چندان کند.

          مدیر کل بهزیستی استان خوزستان نیز ضمن ابراز مراتب تشکر و قدردانی خود از حضور رئیس ستاد نماز و هیئت همراه ایشان در این مراسم بیان داشت: با توجه به اینکه این سازمان با آسیب های اجتماعی موجود در جامعه سرو کار دارد گروههای مددکاری و مشاوره ای مراکز بهزیستی می توانند با انجام کار پژوهشی رابطه بین نماز و آسیب های اجتماعی را بررسی کنند.

غلامرضا صدیق راد ضمن تشکر از حوزه امور کودکان بهزیستی و کانون مهدهای کودک استان که طی این چند سال اقدامات خوبی در خصوص نهادینه کردن فرهنگ قرآنی و دینی در مهدهای کودک انجام داده اند افزود: با توجه به اینکه مفاهیم دینی انتزاعی و تجریدی هستند بهزیستی و کانون مهدهای کودک آمادگی دارند باهمکاری ستاد اقامه نماز در خصوص چگونگی انتقال مفاهیم دینی به کودکان و برگزاری دوره های آموزشی مربوطه برنامه ریزی نمایند.

در پایان مراسم، به تعدادی از فعالین نماز اداره کل بهزیستی به رسم تقدیر، هدایایی از طرف ستاد اقامه نماز استان تقدیم شد.

نماز2نماز3نماز4

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در