جشن گلریزان توسط اداره بهزیستی هویزه برگزار شد

 

سازمان بهزیستی در طول ماه مبارک رمضان طرحهای مختلفی را بمنظور استفاده هرچه بیشتر از برکات ماه یاد شده و نیز جلب مشارکتهای مردمی به نفع نیازمندان، اشاعه فرهنگ نیکوکاری و ایجاد روحیه نشاط معنوی در بین جامعه تحت پوشش اجرا می نماید.

 

از مهمترین طرحهای این سازمان در ماه مبارک رمضان طرح ضیاف مهر، سفرهای آسمانی و جشن گلریزان بوده که به همین منظور در شب 05 ماه مبارک رمضان مصادف با 20 تیرماه اداره بهزیستی شهرستان هویزه در محل تالار شبهای کارون اهواز اقدام به برگزاری جشن گلریزان با حضور امام جمعه موقت اهواز حضرت آیت الله حیدری، امام جمعه شهرستان هویزه، فرماندار شهرستان و مسئولین شهرستانی و استانی و تعدادی از خیرین، اساتید و فرهیختگان شهرستان هویزه نمود.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی خوزستان هدف از برگزاری این جشن جمع آوری کمکهای خیرین و نیکوکاران جهت رفع نیازهای معلولین و مددجویان شهرستان هویزه اعلام گردید.


در این مراسم معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان گزارش مختصری از فعالیتهای این حوزه ارائه نمود سپس حضرت آیت الله حیدری بعنوان سخنران این مراسم ضمن ابراز خرسندی در خصوص برگزاری چنین مراسمی از مسئولین و دست اندرکاران سازمان بهزیستی که همواره در جهت کمک به نیازمندان استان قدم برداشته اند قدردانی نمود.

در پایان خیرین شرکت کننده پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت امام جمعه موقت اهواز و صرف افطاری، به 5 نفر از زوجهای تحت پوشش هزینه جهیزیه به مبلغ 25 میلیون ریال پرداخت نمودند.

:: فراخوان مشارکت

داوطلب افتخاری پزشکی

:: فراخوان طراحی نشان

دریافت فایل

:: کتابخانه الکترونیکی

از کلیه علاقمندان به عضویت در بهزیستی دعوت به عمل می آورد از کلیه علاقمندان به عضویت در