پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
Thursday, 04 March 2021

  تقدیر سرپرست وزارت تعاون از مدیر کل بهزیستی خوزستان بعنوان مدیر برتر در ادارت کل بهزیستی سراسر کشور

  تقدیر سرپرست وزارت تعاون از مدیر کل بهزیستی خوزستان بعنوان مدیر برتر در ادارت کل بهزیستی سراسر کشور

  صبح امروز طی مراسمی درسالن اجتماعات 17شهریور وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با حضور سرپرست وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان استخدامی کشور از مدیر کل بهزیستی خوزستان به عنوان مدیر برتر از بین ادارات کل بهزیستی کشور تقدیر به عمل آمد.

  72.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان در این مراسم که با حضور مدیران کل بهزیستی سراسر کشور برگزار شد ،انوشیروان محسنی بند پی سرپرست وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی با اهدا لوح از مدیر کل بهزیستی خوزستان به عنوان مدیر برتر تجلیل و قدر دانی کرد.

  گفتنی است اداره کل بهزیستی در جشنواره شهید رجایی در مجموع شاخصهای عمومی و اختصاصی در بین استانهای سازمان بهزیستی کشور موفق به کسب رتبه برتر شد.

  در بخشی از تقدیرنامه آمده است:

  معتقدم کسب این مهم و نایل شدن به رتبه برتر در مجموع شاخصهای عمومی و اختصاصی در بین استانهای سازمان بهزیستی کشور،با دل سپردگی به مشارکت پذیری ،حاکمیت کنش حرفه ای مبتنی بر همدلی،التزام به اصل پاسخگویی و جوشش حس مشترک در جهت ایجاد تغییرات موثر تر در سازمان ،با اعتماد آفرینی از طریق آگاه سازی اربابان رجوع نسبت به رسالت دستگاه و ترغیب عالمانه خود و همکاران به ارائه خدمات بی منت و لاجرم با انعطاف پذیری لازم در سیاست ها و برنامه ها، میسر گردیده است.

  1.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 8:30 صبح الی 13:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز23
  دیروز175
  این هفته898
  این ماه529
  کل124037

  1399-12-14