دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
Monday, 01 June 2020

  مدیرکل بهزیستی خوزستان در اولین همایش مددکاری اجتماعی استان: امروزه آسیب های اجتماعی تبدیل به بلایای اجتماعی شده است

  مدیرکل بهزیستی خوزستان در اولین همایش مددکاری اجتماعی استان:

  امروزه آسیب های اجتماعی تبدیل به بلایای اجتماعی شده است

  مدیرکل بهزیستی خوزستان در اولین همایش مددکاری اجتماعی و اخلاق اجتماعی خوزستان که با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی و انجمن مددکاران اجتماعی ایران شعبه خوزستان و با حضور رئیس انجمن مددکاران ایران، اساتید دانشگاه و جمعی از مسئولین استانی و مددکاران استان در سالن همایش های گیت بوستان اهواز برگزار شد ضمن بیان این مطلب گفت: مددکاری اجتماعی یک فن است و مسائل اجتماعی در حال حاضر متن واصل جامعه است.

  230

  به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان غلامرضا صدیق راد با اشاره به اینکه یکی از راهبردهای نظام بعد از اقتصاد مقاومتی مسائل اجتماعی است و این موضوع اهمیت کار مددکاران را می رساند افزود: امروزه آسیب های اجتماعی تبدیل به بلایای اجتماعی شده است و با توجه به رشد شدید آنها در جامعه نیازمند افرادی دارای فن هستیم.

      وی با بیان اهمیت اورژانس اجتماعی به عنوان نیاز روز جامعه ادامه داد: در حال حاضر در سطح استان خوزستان 20 مرکز اورژانس اجتماعی، 17 پایگاه خدمات اجتماعی، 15 کلینیک مددکاری فعال و تعداد زیادی کلینیک سلامت تحت نظارت بهزیستی راه اندازی شده است که ده ها مددکار در آنها مشغول فعالیت هستند.

      وی همچنین اظهار داشت: سازمان بهداشت جهانی سلامت را در سه حوزه جسمی،روانی و اجتماعی تعریف می کند و می بایست در طرح نظام سلامت جایگاه مسائل اجتماعی به خوبی دیده شود.

      صدیق راد در پایان خاطرنشان کرد: مددکاری تلاش توأم با عشق، صبر و تخصص برای یافتن مشکلات اجتماعی و اقدام برای رفع آنها است.

   023213

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز47
  دیروز164
  این هفته633
  این ماه47
  کل64322

  1399-03-12