جمعه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
Friday, 03 April 2020

  لزوم ارائه آموزشهای به روز به مراکزغیر دولتی تحت نظارت

  مدیر کل بهزیستی خوزستان:

  لزوم ارائه آموزشهای به روز به مراکزغیر دولتی تحت نظارت
   
  مدیر کل بهزیستی استان خوزستان در جلسه آموزشی ویژه مسئولان و مددکاران مراکز غیر دولتی تحت نظارت بهزیستی بیان کرد: به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف باید به مسئولان و مددکاران مراکز غیر دولتی تحت نظارت آموزشهای به روز ارائه شود.

  غلامرضا صدیق راد افزود: پس از این دوره ها باید موارد آموزش داده شده در مراکز عملیاتی شود و در صورت عدم رعایت استانداردها از سوی مراکز ضمن برخورد قانونی نسبت به قطع ادامه فعالیت مراکز متخلف اقدام خواهد شد و مراکزی که بر اساس انتظارات و دستور العمل ها و یا فراتر از آن عمل کنند را تقویت و حمایت می کنیم.

  وی خاطر نشان کرد: تیم های بهزیستی به صورت مرتب و مستمر از مراکز تحت نظارت بازدید می کنند و تمام تلاش ما این است که در همان مراحل انجام مصاحبه اولیه پاسخگوی ارباب رجوع باشیم.

  صدیق راد در پایان تاکید کرد: مددکاران باید با معلولان و مددجویان نه فقط همزبانی بلکه همدلی کنند و در این راستا قدم مثبت و اثر بخشی برای مددجو بردارند.

  معاون توانبخشی بهزیستی استان خوزستان نیز در ادامه با بیان اینکه در این دوره بیش از 80 نفر از مدیران و مددکاران مراکز و کلینیکهای مددکاری و مجتمعات غیردولتی تحت نظارت بهزیستی حضور دارند گفت: اغلب فعالیتهای بهزیستی به بخش غیر دولتی واگذار شده که این امر باعث ارتقاء کیفیت خدمات رسانی و صرفه جویی در اعتبارات دولتی شده است.

  ااتا

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز59
  دیروز291
  این هفته2248
  این ماه645
  کل48602

  1399-01-15