پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
Thursday, 04 March 2021

  برگزاری مراسم عزاداری در اداره کل بهزیستی خوزستان

  برگزاری مراسم عزاداری در اداره کل بهزیستی خوزستان

  مدیر کل بهزیستی خوزستان در حاشیه مراسم عزاداری هیئت رهروان عاشورا که با مرثیه خوانی و نوحه سرایی مداح اهل بیت(ع) و با حضور پرشور کارکنان و جامعه هدف در اداره کل بهزیستی برگزار شد ، بیان داشت :هیئت عزاداران بهزیستی خوزستان با عنوان رهروان عاشورا برای چهارمین سال تاسیس، این مراسم بزرگ عزاداری را در اداره کل بهزیستی با حضور کارکنان و جامعه هدف تحت پوشش برگزار کرد.

  غلامرضا صدیق راد افزود: در سالهای گذشته هیئت های مختلف مذهبی زیر نظر کانونها و انجمن های تحت نظارت بهزیستی درحال فعالیت بوده اند که جهت انسجام بخشی و یکپارچه نمودن این هیئت ها تحت عنوان یک هیئت مذهبی متشکل از بهزیستی و جامعه هدف تحت پوشش اقدام به تشکیل هیئت عزاداران بهزیستی با نام رهروان عاشوراشد..

  مدیرکل بهزیستی گفت: هدف از برگزاری این مراسم اشاعه فرهنگ عاشورایی و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و فداکاری دربین جامعه هدف سازمان است.

  وی از دیگر برنامه های بهزیستی در ایام محرم را اعزام زوجین ناشنوای تحت پوشش به زیارت مشهد مقدس و برپایی موکب در مرز شلمچه و چزابه به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به زوار و معلولین و سالمندان عزیز ،اجرای برنامه های فرهنگی و مراسم عزاداری در کلیه مراکز و ادارات تابعه در سطح استان و برنامه های متنوع دیگر عنوان کرد.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 8:30 صبح الی 13:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز30
  دیروز175
  این هفته905
  این ماه536
  کل124044

  1399-12-14