پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
Thursday, 04 March 2021

  راه اندازی مراکز اشتغال حمایتی برای مددجویان در آینده نزدیک

  معاون اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی خوزستان خبر داد:

  راه اندازی مراکز اشتغال حمایتی برای مددجویان در آینده نزدیک

  معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی خوزستان در جلسه توجیهی دستورالعمل های اشتغال و آماده سازی شغلی مددکاران بهزیستی از راه اندازی مراکز اشتغال حمایتی برای مددجویان در آینده نزدیک خبر داد و گفت:

  به منظور ارتقا مهارتها و آموزشهای شغلی گروههای هدف سازمان پیرامون موضوع اشتغال و توانمندسازی جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی، جلسه توجیهی آماده سازی اشتغال با حضور بیش از 80 تن از مددکاران اجتماعی شاغل در بخش دولتی و غیر دولتی برگزار شد.

  مهران کریمیان بیان داشت: اشتغال مهم ترین موضوع در بحث توانمندسازی مددجویان است و در قانون جامع حمایت از معلولان به نقش بهزیستی به عنوان تسهیل گر اشتغال و نه ایجادکننده آن اشاره شده است.

  وی افزود: بزرگترین هدف سازمان بهزیستی آن است که جامعه تحت پوشش روی پای خود بایستد و یکی از مهم ترین ابزارها برای تحقق این هدف برقراری رابطه مناسب و حرفه ای مددکاران با مددجویان است.

  کریمیان تصریح کرد: برقراری رابطه مناسب با ارباب رجوع، توجه به فرآیند شروع، جریان و پایان مصاحبه، افزایش مهارت های حین مصاحبه و بهبود مهارت مشاهده موثر،ایجاد بانک اطلاعاتی برای مددجویان و بررسی منابع محیطی برای مددجویان از مهم ترین مسائل و وظایفی است که مددکاران باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

  معاون اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی ضمن اشاره به حساسیت های کار بهزیستی گفت: در مراکز کاریابی و اشتغال که در آینده با نظارت سازمان بهزیستی توسط بخش غیر دولتی راه اندازی می شوند، افرادی به عنوان مددکار شغلی آموزش های لازم برای چگونگی ایجاد اشتغال برای جامعه هدف را می بینند تا با کاریابی یا کمک به راه اندازی واحد شغلی به اشتغال مددجویان کمک کنند.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 8:30 صبح الی 13:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز31
  دیروز175
  این هفته906
  این ماه537
  کل124045

  1399-12-14