دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹
Monday, 30 November 2020

  تقدیر از مربیان مهدهای کودک اهواز

  تقدیر از مربیان مهدهای کودک اهواز

  صبح امروز طی مراسمی با حضور مسئولان اداره کل بهزیستی استان و شهرستان اهواز و مدیران و مربیان مهدهای کودک اهواز از تعداد 100نفر از مربیان این مهدها تقدیر به عمل آمد.محمد رضا عباسی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان خوزستان در این مراسم بیان داشت:جامعه در آینده به جوانان کارآفرین ،با نشاط ، باهوش،خلاق و متعهد به موازین اخلاقی و اسلامی نیاز دارد لذا مربیان و مدیران مهدهای کودک نقش خیلی موثر و مهمی در تربیت صحیح کودکان و آینده سازان جامعه اسلامی دارند.

  ایشان در ادامه افزود: با توجه به اینکه کودکان بسیار شکننده و حساس هستند لذا مسئولیت مربیان و مدیران مهدها در قبال پرورش خوب و صحیح آنان بسیار سنگین است.

  عباسی اظهار داشت :همه آموزشها در حافظه کودک حک خواهد شد و به همین جهت باید در تربیت آنها دقت لازم صورت گیرد و حتی در تهیه لباس کودکان از نظر رنگ، جنس و شکل دقت شود و از لوازم التحریری استفاده گردد که متناسب با فرهنگ ایرانی ،اسلامی باشد.

  معاون اموراجتماعی ضمن تشکر از همه مربیان و مدیران مهدها به جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در سال گذشته بیان داشت: نگاه پررنگ تر و غنی تری باید به فعالیتهای فرهنگی در مهدها بشود و اگر به این موارد توجه شود میتوانیم ادعا کنیم که به تکالیف قانونی و شرعی خود عمل کرده ایم.

  قابل ذکر است در این مراسم برنامه های متنوعی همچون سرود خوانی و همخوانی دعای فرج و دکلمه توسط کودکان مهدها اجرا گردید.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز226
  دیروز241
  این هفته664
  این ماه6954
  کل105882

  1399-09-10