دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹
Monday, 30 November 2020

  حل معضل اعتیاد با کمک خیرین

  مدیر کل بهزیستی خوزستان:

  حل معضل اعتیاد با کمک خیرین

  مدیرکل بهزیستی استان خوزستان ضمن بیان اینکه معضل اعتیاد با کمک خیرین حل خواهد شد تصریح کرد:امروزه اعتیاد یکی از بلایای اجتماعی خانمانسوز می باشد که به همراه خود مشکلات زیادی را برای همه افراد جامعه در پی خواهد داشت و انرژی ، وقت و هزینه زیادی از جامعه صرف مبارزه و پیشگیری با این پدیده شوم می گردد و در اهمیت این موضوع همین بس که بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) فرمودند که نجات یک معتاد نجات یک جامعه می باشد.

  به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان خوزستان غلامرضا صدیق راد افزود : سازمان بهزیستی بعنوان یکی از متولیان پیشگیری از آسیبهای اجتماعی برنامه و طرحهای متعددی را برای پیشگیری از اعتیاد و همچنین کمک به بهبود معتادان بکار میگیرد که در این خصوص نیاز به هزینه های زیادی می باشد و علی رغم تمامی تلاشها ی صورت گرفته به تنهایی قادر به تامین آن نمی باشد ونیازمند مشارکت، همکاری و همیاری مردم و خیرین وموسسات خیریه و سازمانهای مردم نهاد در رفع این معضل شوم اجتماعی می باشد.

  ایشان در ادامه اظهار داشت : در حال حاضرکمکهای خیرین عزیز جامعه کمتر به طرف پیشگیری از اعتیاد ورفع مشکلات بهبود یافتگان از اعتیاد سوق داده می شود حال آنکه این افراد بشدت نیازمند کمک و یاری خیرین جامعه می باشند .

  مدیر کل بهزیستی یاد آور شد: هم اکنون اشتغال یکی از نیازهای اساسی آنان است چرا که پس از رهایی از بند اعتیاد و دوری از جامعه ،اشتغال می تواند زمینه ساز ورود آنان به اجتماع و موجب بروز توانمندی و اعتماد بنفس آنها گردد که کار آفرینان جامعه و صاحبان مشاغل و صنایع و صنوف مختلف و خیرین می توانند با فراهم نمودن شرایط اشتغال برای آنان از بازگشت مجدد افراد بهبود یافته بسوی اعتیاد جلو گیری نمایند و بدین ترتیب خدمات شایانی به جامعه خواهند نمود .

  صدیق راد در پایان اظهار داشت: سازمان بهزیستی آمادگی دارد تا جهت خیرینی که زمینه اشتغال را برای مددجویان فراهم نمایند مشوق ها و تسهیلاتی لحاظ نماید و انشاا... با حضور هرچه بیشتر افراد خیر و کارآفرینان و کار فرمایان عزیز بتوانیم زمینه حضور این افراد را در جامعه فراهم نماییم.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز220
  دیروز241
  این هفته658
  این ماه6948
  کل105876

  1399-09-10