دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹
Monday, 30 November 2020

  حضرت آیت اله دکتر حیدری :سازمان بهزیستی موجب توازن در جامعه می شود

  حضرت آیت اله دکتر حیدری :

  سازمان بهزیستی موجب توازن در جامعه می شود

  حضرت آیت الله دکتر حیدری نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در آیین مراسم سالروز آزاد سازی هویزه که در سالن اداره ارشاد شهرستان هویزه و به همت اداره بهزیستی این شهرستان برگزار گردید ضمن تشکر از مدیر کل و مسئولان بهزیستی شهرستان بجهت ارائه خدمات به معلولان و نیازمندان تحت پوشش بیان داشت: قوانین اسلام مثل خمس و زکات در جهت جلوگیری از تجمیع ثروت بوده و رسالت سازمانهای حمایتی مثل بهزیستی رسیدگی به اقشار نیازمند است لذا ما باید قدر این سازمانها را بدانیم که موجب توازن در جامعه می شوند .

  ایشان اظهار داشت: یکی از این راهها این است که موسسات خصوصی و خیرین به صورت سازماندهی شده موسسات خیریه راه اندازی نموده و از این طریق به نیازمندان خدمات ارائه نمایند تا بتوانیم جامعه ای علوی و مهدوی داشته باشیم.

  آیت اله حیدری در ادامه افزودند:یکی از هنرهای برجسته پیامبر گرامی اسلام (ص) این بود که انسانهای عصر جاهلی را از انحطاط به مقام والای انسانیت رساند و از انسان متوحش انسان متعالی تربیت نمود.

  ایشان در پایان بیان داشت:اگر مال و امکانات در اختیار یک طبقه و افراد خاص باشد انفجار اجتماعی صورت میگیرد ،لذا باید بذل و احسان سرلوحه قرار گیرد تا همه اقشار جامعه از این امکانات بهرمند گردند و سازمان بهزیستی این ماموریت را با کمک خیرین و سایر سازمانها می تواند انجام داده و تا حدودی توازن در جامعه حاکم گردد.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز213
  دیروز241
  این هفته651
  این ماه6941
  کل105869

  1399-09-10