دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹
Monday, 30 November 2020

  استقبال نمادین کودکان مهدهای کودک اهواز از ورود تاریخی حضرت امام (ره)

  استقبال نمادین کودکان مهدهای کودک اهواز از ورود تاریخی حضرت امام (ره)

  به مناسبت سالروز ورود تاریخی حضرت امام خميني (ره) به ايران اسلامي طي يك حركت زيبا و نمادين در تاريخ 12 بهمن ماه سالجاري در شهرستان اهواز كودكان مهدهای کودک با حضور مدیران ومسئولین استانی در فرودگاه اهواز با نثار گل اين روز را گرامي داشتند.

  اين مراسم شامل برنامه هاي متنوعي چون سرودخواني دسته جمعي توسط كودكان مهدها و سر دادن شعارهاي انقلابی و نيز نواختن موزيكهاي انقلابی توسط گروه مارش ارتش  و نثار گل توسط کودکان مهدهاي كودك به پیشگاه معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) می شد.

  غلامرضا صدیق راد مدیر کل بهزیستی خوزستان در حاشیه این مراسم :هدف از اجراي اين برنامه را گراميداشت ورود رهبر كبير انقلاب به ايران اسلامي و تجدید بیعت با آرمانهای والای امام وهمچنین تعميق بخشيدن فرهنگ انقلاب اسلامي در بين كودكان مهدهاي كودك عنوان نمود .

  مدیر کل بهزیستی خوزستان در ادامه افزود:اداره کل بهزیستی استان به مناسبت ایام دهه مبارک فجربرنامه های مختلفی را جهت کودکان مهدها در نظر گرفته که این برنامه در راستای گرامیداشت دهه فجرواین ایام می باشد.

  صدیق راد گفت: برگزاری زنگ انقلاب در مهدهای کودک استان به صورت همزمان همراه با پخش سرودهای انقلابی،برگزاري طرح خاطره گويي از خاطرات انقلاب در مهدهاي كودك و مراكز شبانه روزي استان،جشنواره قرآن و آموزه های دینی ویژه مهدهای کودک، راهپيمايي کودکان و مربیان مهدها در قالب کاروانهای شادی، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری (مسابقات نقاشی، داستان‌نویسی، تئاتر و سرود با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی) در مراکز نگهداری فرزندان، مددجویان و مهدهای کودک،اجرای واحد کار (انقلاب، پیروزی و دهه فجر) در مهدهای کودک در ایام‌ا... دهه فجروجشنواره بازی و غذا ویژه مهدهای کودک از جمله این برنامه ست.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز213
  دیروز241
  این هفته651
  این ماه6941
  کل105869

  1399-09-10