پنجشنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
Thursday, 04 June 2020

  رئیس ستاد مسکن سازمان بهزیستی کشور:

  رئیس ستاد مسکن سازمان بهزیستی کشور:

  بهزیستی خوزستان از نظر تامین مسکن مددجویان روستایی در  رتبه های  نخست کشور می باشد

  در تاریخ25/8/ 93 جلسه مشترکی در دفتر مدیر کل بهزیستی خوزستان با حضور مهندس ربوبی رئیس ستاد مسکن سازمان بهزیستی کشور،مهندس جهانبین مدیر عامل خیرین مسکن ساز استان ،مهندس موهبت زاده معاونت مسکن روستایی بنیاد مسکن استان و کریمیان معاون مشارکتهای مردمی و مسکن بهزیستی استان  برگزار گردید.

  دراین جلسه مهندس ربوبی ضمن اعلام اینکه بهزیستی خوزستان از نظر تامین مسکن مددجویان روستایی  و پیگیری امور آنان پیشتاز بوده و در رتبه های نخست کشوری جای دارد بیان داشت:به همین دلیل برای بهزیستی خوزستان از اعتبارات وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و سازمان بهزیستی کشور اعتبارات و کمکهای ویژه ای را در نظر گرفته ایم.

  غلامرضا صدیق راد مدیر کل بهزیستی خوزستان در این جلسه ضمن تشکر از توجه ویژه وزیر محترم رفاه و همچنین ریاست سازمان بهزیستی کشور به استان وهمچنین حضور مهندس ربوبی و سایر حاضرین ،هدف از برگزاری این جلسه را بررسی وضعیت و مشکلات مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی و ارائه راه حل به منظور تامین مسکن جهت کلیه نیازمندان تحت پوشش عنوان نمود.

  مدیر کل بهزیستی در ادامه افزود: استفاده از ظرفیتهای موجود و کمک  خیرین استان در جهت حل مشکللات مسکن مددجویان میتواند بسیار راه گشا باشد.

  صدیق راد عنوان نمود:به حمداله بهزیستی خوزستان مشکل مسکن خانواده های دارای سه معلول به بالا را کاملا حل نموده  است و لی با توجه به بالا بودن قیمت واحدهای مسکن مهر پرداخت سهم آورده برای مددجویان مشکل بوده لذا ضروریست متراژ واحدهای مسکونی را کاهش داده  تا زودتر بتوان این واحدها  را به مددجویان واگذار نمود. 

  گفتنی است در پایان این جلسه مهند س ربوبی و هیئت همراه از تعدادی از منازل مسکونی آماده واگذاری و در حال ساخت  مددجویان بهزیستی در سطح استان بازدید نمودند.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز97
  دیروز231
  این هفته1273
  این ماه687
  کل64962

  1399-03-15