دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
Monday, 08 March 2021

  « بهزیستی خوزستان طرح بزرگ ضیافت رمضان را برگزار می کند »

  اداره‌کل بهزیستی خوزستان به منظور بهره‌مندی از برکات ماه رمضان طرحی به نام «ضیافت رمضان» را همزمان با سایر استان‌ها در تمامی شهرهای استان به اجرا در خواهد آورد.

  مهران کریمیان معاون مشارکتهای مردمی سازمان در اینخصوص بیان داشت: این طرح با هدف  آگاهسازی وآشنایی خیران ومسولان بامشکلات اقشارتحت پوشش بهزیستی ،گسترش فرهنگ نیکوکاری وخیرخواهی درجامعه ،جذب نذورات وهدایای مردمی به سمت اهداف بهزیستی واطعام واکرام نیازمندان  توسط سازمان بهزیستی در تمامی شهرهای استان برگزار می نماید.

  به گزارش روابط عمومی بهزیستی خوزستان کریمیان بیان نمود این طرح به 3 روش اجرا خواهد شد.در شکل اول در مراکز و مجتمعات دولتی و غیر دولتی بهزیستی، مساجد و سایر مراکز عمومی با حضور اقشار تحت پوشش ، مسئولین و خیرین سفره های بزرگ افطاری بامشارکت خیرین برپا خواهد شد و پس از صرف افطاری ، مسئولین و خیرین به گفتگو با مددجویان خواهند پرداخت و ضمن آشنایی با مشکلات آنها تصمیمات لازم جهت رفع نیازمندی های آنان اتخاذ خواهد شد.

  وی در ادامه افزود:در شکل دوم طرح در طول شب های ماه مبارک رمضان مسئولین و خیرین به منازل معلولین و مددجویان بهزیستی بخصوص خانواده های دارای چندمعلول خواهند رفت و ضمن حفظ کرامت آنان از نزدیک با مشکلات و نیازهایشان آشنا خواهند شد و تلاش خواهند نمود که در کوتاه ترین زمان نسبت به رفع مشکلات نیازمندان به خصوص تامین لوازم ضروری زندگی،هزینه های درمان و ... اقدام نمایند.

  کریمیان گفت: در شکل سوم سبد های مواد غذایی و خشکبار و گوشت اهدایی خیرین و اصناف از طریق مراکز بهزیستی و موسسات خیریه و مراکز غیر دولتی بین خانواده های تحت پوشش توزیع خواهد شد.

  تلاش درجهت رفع مشکلات اساسی مددجویان ازجمله مسکن، اشتغال وتامین جهیزیه ازدیگراهداف اجرای این طرح میباشد

  معاون مشارکتهای مردمی در ادامه بیان داشت:تمامی هزینه های اجرای طرح ضیافت رمضان توسط خیرین و موسسات و انجمن های خیریه اصناف وبازیاران وعموم مردم عزیزپرداخت می شود.

  ایشان ضمن دعوت ازهم استانی های عزیز برای کمک به اجرای این اقدام خداپسندانه اعلام نمود مردم نوع دوست و خیرین جهت مشارکت و کمک می توانند کمک های نقدی خود را به حساب سیبا بانک ملی به شماره 2173452201001 واریز نمایند و در صورت تمایل به مشارکت غیر نقدی و اهداءموادغذایی ولوازم ضروری زندگی یا برگزاری سفره افطاری با شماره تلفنهای  06113380811   یا  06113791344  دفتر مشارکتهای مردمی بهزیستی تماس حاصل نمایند.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 8:30 صبح الی 13:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز185
  دیروز225
  این هفته647
  این ماه1476
  کل124984

  1399-12-18