پنجشنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹
Thursday, 01 October 2020

  تا پایان سال ۹۸؛ در رسانه|۹.۵میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان خرمشهری پرداخت شد

   خرمشهر- رئیس اداره بهزیستی خرمشهر گفت: برای اشتغال معلولان تحت پوشش اداره بهزیستی این شهرستان، تسهیلات اشتغال‌زایی به میزان ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تا پایان سال ۹۸ به مددجویان پرداخت شد.

  به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان خوزستان لیلا هفت‌جوش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای خودکفا سازی، ایجاد اشتغال معلولان و بازتوانی مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی خرمشهر، تا پایان سال گذشته تسهیلات اشتغال‌زایی به میزان ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مددجویان این اداره پرداخت شد.

  وی با بیان اینکه به ۲۱ نفر متقاضی تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است، افزود: از این تعداد ۱۸ نفر بانوی زن سرپرست خانوار و سه نفر مددجوی مرد واجد شرایط بوده‌اند که به دلیل اشتغال و فعالیت آنها در رشته‌های خیاطی، آرایشگری، خدمات کامپیوتری، سوپرمارکت، هنرهای تجسمی و موارد مشابه تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شد.

  رئیس اداره بهزیستی خرمشهر در ادامه بیان کرد: سرانه پرداختی این تسهیلات اشتغال‌زایی به افراد بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون ریال بوده است.

  هفت‌جوش در پایان گفت: از همه مددجویان واجد شرایط در حوزه‌های «امور اجتماعی» از قبیل زنان سرپرست خانوار و فرزندان آنها، امور «توان‌بخشی» شامل معلولان، امور «پیشگیری» شامل افراد مبتلا به بیماری اعتیاد که در مراکز ترک اعتیاد دارای مجوز از بهزیستی ترک کرده و در حال حاضر پاک شده‌اند و همچنین کسانی که مدارک فنی و حرفه‌ای معتبر یا جواز کسب دارند، در راستای بهره‌مندی از این تسهیلات به واحد اشتغال این اداره و یا مجتمع‌ها و کلینیک‌های مددکاری مربوطه خود مراجعه و راهنمایی لازم را در خصوص دریافت کنند.

  به گزارش خبرنگار مهر، بازتوانی و اشتغال مددجویان و بهبود شرایط زندگی آنها از سیاست‌های جاری و مهم سازمان بهزیستی و مورد تأکید مسئولان آن است.

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز11
  دیروز244
  این هفته1281
  این ماه11
  کل91586

  1399-07-10