پنجشنبه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
Thursday, 04 June 2020

  امام جمعه آبادان:خدمت به مددجویان و معلولان در بهزیستی یک وظیفه بی منت است

  آبادان -امام جمعه آبادان گفت: خدمت به مددجویان و معلولان در بهزیستی یک وظیفه بی منت و دارای ثواب اخروی است.

       

  به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈ علی ابراهیمی پورˈ روز یکشنبه در دیدار با مسوولان و کارکنان اداره بهزیستی آبادان با تبریک هفته بهزیستی افزود: افراد زیر پوشش بهزیستی کسانی هستند که نیازمند عاطفه، ارشاد و کمک همه افراد می باشند.

  وی اظهار داشت: در صورتی که مجموعه بهزیستی بتواند در کاهش آسیب های اجتماعی نقش موثرتری ایفا کند و بر پیشگیری متمرکز شود بسیاری از بحران و آسیب ها اجتماعی کاهش خواهد یافت.

  حجت الاسلام ابراهیمی پور با اشاره به آسیب های اجتماعی و فرهنگی باقی مانده از هشت سال دفاع مقدس در شهرستان آبادان گفت: به علت عدم برنامه ریزی برای بازگشت مردم بسیاری از آنها دچار مشکلات روحی و روانی شده اند.

  وی افزود: در دوران بازسازی به زیر ساخت های آبادان توجه جدی نشده و این امر باعث بوجود آمدن آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان شده است.

  امام جمعه آبادان اظهار داشت: در بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید برنامه های مدونی تدوین و به صورت جدی اجرا شود تا اثرات آن به حداقل برسد.

  وی خواستار توجه جدی مسوولین شهری به مسایل همچون طلاق و اعتیاد به مواد مخدر در شهرستان آبادان شد و گفت: شاخص های طلاق و مواد مخدر نیاز به آسیب شناسی جدی است.

  امام جمعه آبادان بر آموزش صحیح در این زمینه ها تاکید کرد و افزود: باید برنامه های آموزشی در راستای کاهش طلاق و اعتیاد در شهرستان اجرا شود.

  حجت الاسلام ابراهیمی پور آسیب های اجتماعی موجود را زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ندانست و اظهار داشت: هرکجا از تعالیم دینی را فاصله گرفیتم دچار آسیب شدیم.

  امام جمعه آبادان گفت: دین مبین اسلام به طور شفاف به همه مسایل زندگی انسانی پرداخته و باید برای کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه از ظرفیت ها و پتاسیل های بخش خصوصی استفاده شود.

  وی اظهار داشت: بخش خصوصی در ساخت موسسات خیریه در همه ابعاد و کمک به هزینه های دانش آموزی و دانشجویی می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر باشد.

  در این دیدار ˈ جلیل مختارˈ رییس اداره بهزیستی آبادان گزارشی از عملکرد یکساله این اداره در کمک به محرومین و مددجویان بهزیستی ارایه کرد

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز106
  دیروز231
  این هفته1282
  این ماه696
  کل64971

  1399-03-15